Referanslarımız

Anasayfa » Referanslarımız

HASTALARIMIZIN YORUMLARI

Siz Değil, Biz Size Gelelim!

Hastalarımızın memnuniyeti herşeyin önündedir. Sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Sağlıklı günleriniz daim olsun!

Kaliteli bir hizmet sunuyorlar...

“ Halsizliğim ve eklem ağrılarım için serum taktırdım.Gecenin ilerleyen saatleri olmasına rağmen güleryüzlü ve çok itinalı bir şekilde hizmet veren Serdal Beye çok teşekkür ederim.Ayrıca pandeminin devam ettiği şu günlerde evde böylesine bir hizmet almak beni çok memnun etti.Herkese tavsiye ediyorum Vita Sağlık Kabini'ni.İyiki varlar... Teşekkürler.''

-Emel Çakır
Harikasınız!

“Migren hastasıyım ve gözümü bile açamıyordum ağrıdan.Vita Sağlık Kabini'ni arayıp evde migren atağım için serum taktırmak istediğimi söyledim.Yarım saat içinde geldiler ve daha serum bitmeden gözlerimi açmaya başladım.Çok teşekkürler...”

-Elif Bilgi
Çok iyi bir hizmet sunuyorlar

Mide bulantısı ve kusmaktan çok halsiz ve bitkin düşmüştüm.Yemek yiyemiyordum.Vita Evde Sağlık Ekibi ile görüştüm.Hemen gelip serumu takar takmaz bulantım için yaptıkları iğne ile rahatladım.Serumla birlikte yeniden doğmuş gibiydim.

-Ahmet Işık
Evimden Çıkmadan Covid Testimi Yaptırdım

“Boğaz ağrısı,eklem ağrılarım vardı.Covid testi yaptırmak istiyordum ama bu şekilde evden çıkıp hastanede test için beklemek istemedim.İnternetten araştırdığımda evde böyle bir hizmeti verdiklerini gördüm.Aradım,gelip covid testimi alıp 4 saat içinde de sonucun çıktığını söylediler.Teşekkür ederim Vita Sağlık...''”

- Vasi Atabey
Düşünmeden çağırabilirsiniz....

“Doktorumun yazdığı antiyotik iğnemi yaptırmak için araştırma yaparken tanıştım Vita Sağlık Kabini ile.İğnemi yapan Ebru Hemşirenin eli çok hafifti,çok teşekkür ederim.''”

- Ebru Öztürk
On numara beş yıldız

“Evde yatalak anneannem burundan besleme sondası ile besleniyor.Ve pazar günü anneannemin besleme sondası çıkmıştı.Bir akadaşımın tavsiyesi ile Vita Sağlık Kabini ile görüştüm.Böyle bir hizmet verdiklerini öğrendim ,Hemen gelip yenisini taktılar ve bizi çok büyük bi krizden kurtardılar.Minnettarım”

- Emre Çalık
Call Now Button