İstanbul Evde Sonda Takma Hizmeti

İstanbul Evde Sonda Takma

Hastaneye veya herhangi bir kuruma başvuruda bulunma durumu olmayan bazı kişiler için evde sağlık hizmetleri mevcuttur. Bakıma muhtaç, hasta ve yaşlı kişilerin evde sonda takma hizmetinden de yararlanmaları mümkündür. İstanbul evde sonda takma hizmeti için Vita Evde Sağlık Hizmeti lokasyonuna başvurmak yapacağınız en iyi adım olacaktır.

 

Hizmete başlamadan önce iletişime geçildiği anda hastalarımızdan ya da hasta yakınlarından birtakım bilgiler alınmaktadır. Bu bilgilerden en birincil olanı evde sonda takma işleminin ilk kez yapılacağı mı yoksa halihazırda var olan sondanın değiştirileceği mi olacaktır. Sizlerin bilgilendirmeleri sayesinde hizmetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

 

İstanbul Evde Sonda Takma Hizmeti

İstanbul Sonda Takma Hizmeti

İstanbul Sonda Takma Hizmeti

Vita Evde Sağlık Hizmeti öncülüğünde gerçekleşen İstanbul evde sonda takma hizmeti yıllardır profesyonel bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Vita Evde Sağlık Hizmeti sizlerin yardımına gelirken hemşirelerimiz tüm steril malzemeleri yanlarında getirirler. Kullanılan ürünler tek kullanımlık olacak şekilde tasarlanmıştır, bu noktada sizlerin sağlığı her şeyden önemlidir.

 

Evde sonda uygulaması yürüten hemşirelerimizin hepsi alanında uzman hemşireler olmakla birlikte müşterilerin memnuniyetine son derece önem veren kişilerdir. Bu noktada deneyimli kadromuza güvenmeniz bizi gururlandıracaktır. Evde sonda takma hizmetinde hastalarımız ve hasta yakınlarımız süreç boyunca sürekli olarak süreç hakkında bilgilendirilir ve rahatlatılır.

 

Evde sonda takma hizmetinin süresi genel anlamda 15-20 dakika kadar sürmektedir. Tüm hijyen kuralları ile birlikte sizlere hizmet vermek ve bizi seçen kişilerin güvenini kazanmak bizlere mutluluk verir.

 

İstanbul Evde Sonda Takma Hizmeti Fiyatları

İstanbul’da evde sonda takma hizmetine ihtiyacı olan kişiler öncelikle kaliteli olmasına ve bütçelerinin kendi bütçelerine uyum sağlamasına dikkat ederler. Bu noktada Vita Evde   firmamıza sizleri beklemekteyiz. İstanbul evde sonda takma hizmeti fiyatları güncel olarak değişim göstermektedir fakat Vita Evde Sağlık Hizmeti, kaliteli işlerinin ve malzemelerinin yanı sıra müşterisinin bütçesini de düşünmektedir.Uygun Fiyat İçin Bizimle İletişime Geçin

 

Firmamızın vermiş olduğu evde sonda takma hizmetinin fiyatı her bütçeye hitap edecek şekilde uygun bir kategoride değerlendirilir. Son derece cazip fiyatlar ile birlikte firmamızdan yararlanmanız oldukça mümkündür.

Call Now Button