Hizmetlerimiz

Anasayfa » İstanbul Evde Sağlık
Fethiye Evde Sağlık Hizmetleri
İstanbul Evde Sağlık

İstanbul Evde Sağlık

İstanbul evde sağlık hizmeti alanında oldukça büyük gelişmeler kaydetti. Bu alanda akla ilk gelen isim Vita Sağlık Kabini’dir. Hastalar, profesyonel bir sağlık ekibine ihtiyaç duyduğunda veya kendilerini hasta hissettikleri bütün zamanlarda evde sağlık hizmeti almalıdır. Özellikle engelli bireyler ve yaşlı hastalar için İstanbul evde sağlık hizmeti büyük kolaylıklar içerir.

Uzman bir sağlık hizmeti almak için saatlerce sıra beklemenize gerek kalmadı! Ekibimizi oluşturan sağlık çalışanlarımız, uzmanlığımızdan faydalanmanız için sizler için uygun bir zamanda evinize gelecektir. Eksiksiz bir tıbbi hizmet sunarak kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak bizim ana amacımızdır.  İstanbul evde sağlık uzman ekibi Vita Sağlık Kabini 7/24 sizler için nöbette!

İstanbul Evde Sağlık Hizmetleri

Vita Sağlık Kabini, İstanbul evde sağlık hizmetleri sunmak adına Sağlık Bakanlığı onaylı bir sağlık kuruluşudur. İstanbul’da ikamet eden hastalarımıza sunduğumuz evde sağlık hizmetleri yelpazemiz sınırsızdır. Hastanın durumuna bağlı olarak işlemlerimiz değişiklik göstermektedir.

Her hastayı kişisel durumuna göre değerlendiririz. İstanbul evde sağlık hizmetleri noktasında bizlerden yardım almak isteyen bütün hasta ve hasta yakınlarına aynı özeni gösteriyoruz. Sizlere sunacağımız hizmet hemşirelik bakımından, laboratuvar çalışmaları gibi uzman bilgisi gereken tıbbi hizmetlere kadar değişkenlik gösterecektir. Hastanızın genel durumu değerlendirilir ve hasta yakınıyla iş birliği içerisine girerek evde sağlık hizmetleri alanında neye ihtiyacınız olduğu belirlenir.

İstanbul evde sağlık bakım hizmetleri şunları içerir:

 • Serum Takma
 • Pansuman
 • Enjeksiyon
 • Laboratuvar Hizmetleri
 • Hastanede / Evde Refakat
 • Covid – İnfluenza Testi
 • Palyatif ve Yatalak Hasta Bakımı
 • Basit Cerrahi İşlemler

İstanbul Evde Sağlık Hizmetleri Fiyatları

İstanbul evde sağlık hizmetleri fiyatları hastalar ve hasta yakınları tarafından oldukça merak edilen bir konudur. Yaptıracağınız testin veya hizmetinizin ne kadara mal olacağını evinize gelen sağlık uzmanı tarafınıza bildirecektir. İstanbul evde sağlık hizmetleri fiyatları, aşağıda sıralayacağımız nedenler gibi bir ya da birkaç şeye bağlı olarak değişkenlik gösterecektir:

 • Hizmet almak istediğiniz alanın ne olduğu
 • Hizmet almak isteyen hastanın genel sağlık durumu
 • Yapılacak işlemlerin yoğunluğu
 • Evde sağlık hizmeti alacağınız süre

Ve daha birçok etken İstanbul evde sağlık hizmetleri fiyatları noktasında değişiklik yaratacaktır.

İstanbul Evde Sağlık Hizmetleri Numarası

İstanbul evde sağlık hizmetleri almak isteyen hasta ve hasta yakınlarımızın bizlere 7/24 ulaşabilmesi oldukça önemlidir. Sahip olabileceğiniz endişeleri gidermenize yardımcı olmaya kararlıyız. Yatarak tedavi, ayakta tedavi veya bütün acil durumlarınız için İstanbul evde sağlık hizmetleri numarası arıyorsanız birkaç dakikada Vita Sağlık Kabini’ne ulaşabilirsiniz.

Hastane stresi yaşamadan, konforunuzu bozmadan sağlık hizmeti almanız mümkün! Vita Sağlık Kabini’ne iletişim numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Evde Sağlık Hizmeti Nasıl Alınır?

Hiç beklemediğiniz bir anda sağlık kuruluşuna ihtiyaç duyabilirsiniz. Kendinizi hasta hissediyorken hastanenin yoğun kalabalığında saatlerce vakit geçirmek sizi kötü etkiler. Buna çözüm olarak Vita Sağlık Kabini, İstanbul evde sağlık hizmetleri sistemini sizlere sunuyor. Peki, hiçbir yere ayrılmadan evde sağlık hizmeti nasıl alınır?

Zaman fark etmeksizin iletişim numaralarımızdan 7/24 bizimle iletişime geçebilir ve hangi alanda sağlık uzmanına ihtiyacınız olduğunu söyleyebilirsiniz. Sizler için uygun olan saatte bir randevu planlayarak gerekli tüm tetkikleri evinizde sağlayabiliriz.

Adres:

Çatalmeşe Mh.217.sk. N.4/634794 Çekmeköy/İstanbul

Call Now Button