Hizmetlerimiz

Anasayfa » İstanbul Evde Pansuman
İstanbul Evde Pansuman
Hastane Refakatçileri

İstanbul Evde Pansuman

İstanbul evde pansuman, hastaneye gitmenize gerek kalmadan sizleri evinizde ziyaret ettiğimiz bir sistemdir. Hepimiz her zaman bir yaraya maruz kalabiliriz. Uygun yara pansumanı ve yara bakımıyla maruz kaldığımız yara çok daha hızlı iyileşme gösterir. Bu gibi durumlarda, enfeksiyon riskinin ortadan kaldırılması ve yaranızın çabuk iyileşmesi için uzman bir hemşireye ihtiyacınız olacaktır.

İstanbul evde pansuman alanıyla sizlere 7/24 hizmet veren Vita Sağlık Kabini’nde ihtiyacınız olan hemşireyi bulabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek tek bir çağrıyla aynı gün içerisine randevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul Evde Pansuman Hizmetleri

Kesikler, yaralar ve ameliyat günlük hayatın normal bir parçasıdır. Her ne kadar zaman tüm yaraları iyileştiriyor olsa da enfekte olmuş yaraların daha fazla bakıma ihtiyacı vardır. İstanbul evde pansuman hizmetleri, kötü mikropları ve patojenleri sizlerden uzak tutmaya yarayan cildinizi korumayı amaçlamaktadır.

Cerrahi bir yara kadar ciddi durumun yanı sıra dizinizde oluşan ufak bir sıyrık bile enfeksiyona maruz kalmanıza sebep olabilir. Sağlığınızı tehdit eden bu gibi durumlardan korunmak için 7/24 İstanbul evde pansuman hizmetleri sistemimizi tercih edebilirsiniz. Acil serviste uzun kuyrukları beklemenin sancılı olacağını biliyoruz. Bu yüzden eviniz nerede olursa olsun İstanbul evde pansuman hizmetleri alanımızla her zaman sizlere geliyoruz!

İstanbul Evde Pansuman Fiyatları

İstanbul evde pansuman acil durumlar için başvuracağınız en doğru sistemdir. Cildinizin yüzeyinde oluşan yaranın bakımından ameliyat sonrası yaralara kadar pansuman ihtiyaçlarınızı titizlikle gideriyoruz. İstanbul evde pansuman fiyatları hastaya vereceğimiz hizmete göre değişmektedir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak İstanbul evde pansuman fiyatları hakkında detaylı bilgiye erişebilir, dilerseniz aynı gün içerisinde randevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul Evde Pansuman Hizmetleri Telefon Numarası

Vücudunuzdaki yara iyileşene kadar enfekte olma eğilimi göstermektedir. Kalabalık bir yolculuk sonrası acil servise ulaşmak ve acıyla sıra beklemek bu eğilimi yükseltir. Bu gibi durumla karşılaşmak istemeyen hastalar İstanbul evde pansuman hizmetleri telefon numarası aramasını yapıyor. Vita Sağlık Kabini İstanbul evde pansuman hizmetleri telefon numarası bölümümüzden aramalarınıza saniyeler içerisinde son verebilir ve aynı gün içerisinde pansuman işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evde Pansuman Hizmetleri Nasıl Alınır?

Evlerinin konforundan ayrılmadan ve sağlığını riske atmadan pansuman yaptırmak isteyen birçok hasta, evde pansuman hizmetleri nasıl alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Vita Sağlık Kabini’nde ekibimizin yapı taşlarını oluşturan hemşireler, hastaneye seyahat etmenize gerek kalmadan cerrahi pansuman hizmetiniz için sizleri evinizde ziyaret eder.

Yaranızın detaylı incelenmesi sonrasında tamamen steril malzemelerimizle evde pansuman hizmeti almanız sağlanır. İşlemleriniz tamamlandıktan sonra uzman hemşiremiz sizleri yara durumunuz hakkında bilgilendirir ve isteğiniz doğrultusunda yeni bir randevu tarihi belirlenir.

Eğer siz de İstanbul evde pansuman hizmetleri nasıl alınır diye merak edenlerdenseniz Vita Sağlık Kabini ile birlikte bu merakınızı sonlandırabiliriz. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak pansuman talebinde bulunabilirsiniz.

Adres:

Çatalmeşe Mh.217.sk. N.4/634794 Çekmeköy/İstanbul

Call Now Button