İstanbul Kan Alma Hizmeti

Evde Kan Alma Nedir

Biliyoruz, normal şartlar altında bazı testleri hastanede yaptırmanız sizler için çok kıymetli ve gereklidir. Fakat istisnai durumlar dahilinde testlerinizi evde yaptırmanız gerekebilir. Her ne durumda olursanız olun unutmamanız gereken bir şey var, biz Vita Evde Sağlık firması olarak her zaman yanınızdayız. Evde tahlil konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

 

Evde kan alma nedir sorusunu merak eden hastalarımız için belirtmek istediğimiz bazı konular var. Hastaneye gidemeyecek olan bazı immobil (yatağa bağımlı) hastalarımız var. Bunun yanında hava koşulları bile sizi hastaneye gitmemeye itebilir. Kendinizi dışarıya çıkmayacak kadar yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Gerekçeniz her ne olursa olsun bizler sizlere hizmet vermek için buradayız.

Evde Kan Alma Hizmeti

Evde kan alma hizmeti konusunda da sizlerle birlikteyiz. Bizler işinde uzman hemşirelerimiz ile birlikte evinize gelip kan alma hizmetini tüm sterilizasyon kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Evlerinizde kan aldıktan sonra resmi laboratuvarlarımızda aynı gün sonuçlandırma işlemlerini gerçekleştiririz.  Konforlu sağlık hizmetlerine öncülük ettiğimizi bilmenizi isteriz. Resmi laboratuvardan bahsediyoruz, yani laboratuvarlarımız ISO belgelidir.

 

Acil tahlil hizmetleri konusunda Vita Evde Sağlık firmasına başvurmanız sonucunda bir gün içerisinde sonuçlarınızı alabilirsiniz. Spesifik testlerin birkaç gün içerisinde ancak sonuçlandığının da altını çizmemizde fayda var.

 

Evde Kan Alma Hizmeti İstanbul

Vita Evde Sağlık firması olarak evde kan alma hizmetimizi İstanbul’da da en kaliteli biçimde gerçekleştiriyoruz. Evde kan alma hizmeti haricinde idrar tahlili de yapılır. Kan tahlilinde önemli bir nokta olan Evlilik Öncesi Testler konusunda da sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz ve bu işlemin hayatınızı ne kadar kolaylaştırdığını biliyoruz.

 

Hastanede sıra beklememenin kıymetini en çok Covid Enfeksiyonu zamanlarında anladık. Covid günümüz dünyasında azalmış durumda olsa bile gribal enfeksiyon salgını devam etmektedir. Yaptırmanız gereken tahlilleriniz için hastaneye kadar gitmenize gerek yok. Laboratuvarlarda sıra beklerken o kalabalık içerisinde hastalığa yakalanmaktan korkan kişiler için Vita Evde Sağlık firması olarak her zaman yanınızdayız. Yapılacak tahlil istemlerini bize iletmeniz yeterli olacaktır. Bunun sonucunda bizler evlerinize geleceğiz ve kan alma işlemlerini gerçekleştireceğiz. Anlaşmalı laboratuvarlarımızda tahlillerinizi sonuçlandırıp sonrasında sizlere mail yoluyla göndereceğiz. Böylece hiçbir şekilde evinizin rahatlığından ayrılmamış olacaksınız.

 

Evde Kan Alma Hizmeti Fiyatları

Evde kan alma hizmetinden faydalanmak istiyorsunuz ve bu noktada fiyatlandırmaları da merak ettiğinizin farkındayız. Evde kan alma hizmetinde uygun fiyatlı çalışıyoruz.

 

Kaliteli evde kan alma hizmeti ile birlikte uygun fiyatlı hizmet vermek de günümüz dünyasında sizlerin cep sağlığı için önemli bir noktadır. Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmak ve bunun yanı sıra tam olarak istediğiniz hizmeti belirtmek isterseniz Vita Evde Sağlık firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button