Hizmetlerimiz

Anasayfa » İstanbul Evde Covid Testi
Fethiye Evde Sağlık Hizmetleri
İstanbul Evde Covid Testi

İstanbul Evde Covid Testi

Covid – 19 pandemisinin başlangıcından bu yana birçok hastane ve kliniklerde Covid -19 testi yapılmaktadır. FDA (ABD Gıda ve İlaç İdaresi) tarafından kullanım izni olan bu testler güvenilir moleküler nükleik asit testleridir. Yapılan testlerin amacı pozitif olup olmadığınızı belirlemektir. Bunu belirlemek için de bir sağlık kuruluşuna giderek yardım almanız gerekir. Dolayısıyla negatifken bile hastane ortamında bulaşma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. İstanbul evde covid testi hastanede risk altına girmeden semptom gösterip göstermediğinize bakılmaksızın herkes için kullanılabilir bir testtir.

Evde covid testi talebinde bulunmak için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Evde Covid Testi Hizmetleri

İstanbul evde covid testi hizmetleri yaygın olarak kullanılan bir uygulamadır. Yapılan testin türü FDA onaylı moleküler PCR testidir. İstanbul evde covid testi hizmetleri uygulamanızdan yararlanmanız için herhangi bir reçeteye ihtiyaç duyulmamaktadır. Reçete gerektirmemesi sayesinde size en uygun zamanda Vita Sağlık Kabini İstanbul evde covid testi hizmetleri uygulamamızdan yararlanabilirsiniz.

Evinize gelen uzman sağlık çalışanımız ön burun ve boğazınızdan alacağı sürüntüyü kullanır. Kendi kendine toplama özelliği sayesinde İstanbul evde covid testi hizmetleri kendi evinizde gerçekleştirilebilir. Sizlerden alınan sürüntüler laboratuvar birimimiz tarafından incelenir ve en kısa sürede sonucunuz tarafınıza bildirilir.

İstanbul Evde Covid Testi Fiyatları

Covid – 19 olduğunuzu düşünüyorsanız test yaptırmak doğru bir seçenektir. Evde covid testi seçeneği oldukça uzun bir yol kat etti ve bütün insanlar için kullanımı kolay olacak şekilde tasarlandı. Sizler için en iyi test seçeneği için sağlık uzmanımızla görüşmeniz yararınıza olacaktır. İstanbul evde covid testi fiyatları noktasında bilgi almak ve randevu oluşturmak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Evde Covid Testi Telefon Numarası

Dünya ve tüm Türkiye’de Covid – 19 testi yapılmaktadır. Devlet kuruluşlarında covid – 19 testi yaptırmanız için belirsizlik içerisinde sıra beklemeniz gerekir. Bu da enfekte değilseniz bile enfekte olma stresini yaşamanızın ana sebebidir. Stres yaşamadan ve evinizden ayrılarak hem kendinizi hem de çevrenizdeki insanları riske atmadan test yaptırabilirsiniz. İstanbul evde covid testi telefon numarası üzerinden tek seferlik bir çağrıyla uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Kendiniz ve toplum sağlığı için test yaptırmayı ertelemeyin.

Evde Covid Testi Hizmeti Nasıl Alınır

Covid – 19 testi, hastalığın başka insanlara yayılmasını önlemeye yardımcı olan önemli bir sağlık aracıdır. Önceleri genellikle sağlık kurumlarında yapılan covid testi şu an mobil sağlık ekibiyle dahi yapılmaktadır. Peki, evde covid testi hizmeti nasıl alınır?

Evde covid testi hizmeti almak için en iyi zaman, kişinin semptom geliştirdiği zamandır. Evde yapılan testler, virüs belirtileri olan veya covid – 19 kapmış birine maruz kalmış kişiler için güvenli bir şekilde uygulanır.

Vita Sağlık Kabini, İstanbul evde covid testi hizmeti sunmak üzere FDA onaylı PCR testlerini sizlerle buluşturuyor. Numunenizi almadan önce sigara içmemeniz ve soğuk algınlığı ilacı almamanız önemlidir. Test yaptırmak isteyen herkes iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek testlerimize ulaşabilir.

Adres:

Çatalmeşe Mh.217.sk. N.4/634794 Çekmeköy/İstanbul

Call Now Button