Başakşehir Evde Sağlık Hizmetleri
Afyon Evde Sağlık Hizmetleri

Evde sağlık hizmetleri, hastaların ya da bakıma ihtiyacı olan kişilerin kendi evlerinde veya ofislerinde sunulan; halihazırda var olan hastalıklarını tedavi etme ve akabinde takip etme hizmetidir. Bu hizmetler, hasta veya bakıma ihtiyacı olan kişilerin hastane veya klinikte kalmasına gerek kalmadan konforlu bir ev ortamında sağlık hizmeti almasını sağlar. Tedavi sürecini hızlandıran hizmette aynı zamanda hastaların yaşam kalitesi de yükselecektir.

 

Afyon evde sağlık hizmetleri, hastaların hastaneye yatış sürelerini kısaltarak, tedavi sürecini evde sürdürmelerine olanak tanır. Bu sayede hastalar kendi evlerinde aile üyeleri ile birlikte olma şansı bulurlar ve moral açısından desteklenirler. Evde sağlık hizmetleri, çeşitli sağlık hizmeti sağlayıcıları tarafından sunularak kişiye göre özelleştirilebilir. Sağlığınızı evde koruyarak sevdikleriniz ile birlikte tedavi olabilirsiniz.

 

Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri olarak kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunma misyonumuzla, hastaların iyileşme süreçlerini destekleyerek onların yaşamlarını kolaylaştırıyoruz. Sağlık alanında uzman ekibimiz ile hastalarımıza özenli v sagıyle hizmet veriyoruz.

 

Afyon Evde Sağlık Hizmetleri

Afyon Evde Sağlık Hizmetleri

Evde Sağlık Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir

Evde sağlık hizmetlerinin avantajları arasında pek çok madde yer alır. Afyon bölgesinde hizmet veren firmamızla iletişime geçerek sağlığınızı daha iyi koruyabilir, rahat bir yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz. Bu tür bir hizmetin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Hastanın özel durumu dikkate alınarak kişiye özel sağlık hizmeti sunulur.
  • Hastaların ev ortamında tedavi görmelerini sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırır, hastalık sürecini kısaltır.
  • Hastanelerde hastaların enfeksiyon riski vardır. Bu hizmet sayesinde hastalar hastaneye gitmeden tedavi ve bakımlarını alırlar, bu riskten kurtulurlar.
  • Hastaların sürekli hastaneye gitmelerine ve yatış masraflarına bağlı harcamalarını azaltır.
  • Hasta ve aile arasındaki güçlü bağ oluşturur.

 

Evde Sağlık Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir

Evde sağlık hizmetlerinden faydalanabilecek kişiler arasında tıbbi bakıma ihtiyaç duyan, evden dışarı çıkamayacak durumda olan ve yatağa bağımlı hastaların öncelikli olduğunu belirtmek isteriz. Pandemi süreciyle birlikte toplumun geneline yayılan Covid-19 salgını, evde sağlık hizmetlerinin popülerliğini artırmıştır. Hastanedeki yoğunluk ve salgın riski, hastaların evde sağlık hizmetlerine yönelmesine sebep olmuştur.

 

Günümüzde hastanede yapılan pek çok tıbbi işlem ve tedavi, evde sağlık hizmeti kapsamında da sunulmaktadır. Örnek vermek gerekirse gribal enfeksiyon riski olan hastalara serum tedavisi, kan tahlilleri, doktor muayeneleri, sonda takma/çıkarma, yara bakımı ve pansuman gibi işlemler evde gerçekleştirilebilir.

 

Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri olarak sunduğumuz hizmetlerle hastalarımızın tedavi süreçlerini evde konforlu bir şekilde geçirmelerini sağlamak ve hastaneye gitmelerine gerek kalmadan tıbbi ihtiyaçlarını karşılamak için çaba gösteriyoruz. Afyon’da sunmuş olduğumuz hizmetler ile öne çıkmaya devam ediyoruz. Hasta odaklı yaklaşımımız, hastalarımızın isteklerine ve ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek tedavilerini gerçekleştirmemiz sayesinde hastalarımız her daim memnun ve mutlu.

 

Evde Sağlık Hizmetlerinde Maliyet

Evde sağlık hizmetleri fiyatları evde sağlık hizmeti almak isteyen hastaların merak ettiği konulardan birisi, biliyoruz. Evde sağlık hizmetlerinin fiyatları farklı firmalara ve sunulan hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Ülkemizde evde sağlık hizmetleri kapsamında SGK tarafından ödeme yapılmamaktadır. Bu nedenle, evde sağlık hizmetini tercih eden kişiler tüm hizmet ödemelerini kendileri yapacaklardır. Ödemelerin, genellikle hizmet sağlayıcı firmalara yapılması gerekmektedir.

 

Afyon’da evde sağlık hizmeti almayı düşünen hastalar, Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri ile iletişime geçerek fiyat teklifleri ve ödeme koşulları hakkında detaylı bilgi alabilirler. Hasta odaklı yaklaşımımız ile, hastalarımızın ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmak ve sağlıklarını güvence altına almak için her zaman yanınızdayız.

 

Evde Sağlık Hizmetleri İletişim

Evde sağlık hizmetleri iletişim adı altında Afyon’da da hizmet vermekteyiz. Evde bakıma ihtiyacı olan hastalarımızın sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

+90 507 783 34 19 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşım sağlayabilir, her türlü detayı öğrenebilirsiniz.

 

Afyon Evde Serum Hizmeti

Evde serum hizmeti dahilinde Afyon’da hizmet veren firmamız hastaların konforunu ve sağlığını ön planda tutar. Kronik rahatsızlığı olan bireyler, kanser hastaları, evde bakım hizmeti almaya ihtiyacı olan kişiler, yaşlı bireyler ve engelli bireyler hizmetimizden yararlanabilir.

 

Afyon evde serum hizmeti, hastaların hastaneye gitmek zorunda kalmadan kendi evlerinde konforlu bir şekilde tedavi olmalarını sağlar. Hastaların durumlarına ve ihtiyaçlarına göre uzman sağlık profesyonellerimiz tarafından düzenlenen serum hizmeti, kişiye özel olarak planlanır.

 

Evde atom serum tedavisi almak isteyen hastalarımız da Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri ile iletişime geçebilir. Birçok hastalık ve sağlık sorunu için fayda sağlayan bu serum sağlıklı kişilere de uygulanabilir. Bağışık sistemini güçlendirme, vitamin eksikliğini giderme ve yaşam kalitesini artırma konusunda öncül bir tedavi şeklidir. Bu tedavi yöntemi de hastaların isteklerine göre özelleştirilebilir.

 

Afyon Evde Sonda Takma / Çıkarma Hizmeti

Evde sonda takma/çıkarma hizmeti alanında da Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri olarak Afyon’da çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sonda takma ve çıkarma işlemi, tıbbi müdahale gerektiren ve özenle gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Uzman sağlık profesyonelleri ile hastaların konfurunu ve güvenliğini ön planda tutarak bu tedaviyi başarıyla sunuyoruz.

 

Evde sonda takma ve çıkarma hizmeti, genellikle immobil (yatağa bağımlı) hastalar, kronik rahatsızlığı olan bireyler veya cerrahi müdahale sonrası ihtiyaç duyan hastalara yönelik olarak hazırlanır. Bu sayede hastalar hastaneye gitmek zorunda kalmadan ihtiyaç duydukları tıbbi müdahaleyi evlerinde konforlu bir şekilde alabilirler.

 

Afyon Evde Pansuman Hizmeti

Evde pansuman hizmeti, yara bakımı gerektiren hastalara veya cerrahi müdahale sonrası pansuman yapılması gereken kişilere yönelik uygulanır. Yara bakımı doğru teknikle, steril bir ortamda gerçekleştirilmelidir. Aksi bir durumda enfeksiyon riski ve yaranın iyileşme süresinin uzaması gibi durumlarla karşılaşılabilir.

 

Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri olarak hastalarımızın yara bakımlarını ve pansumanlarını dikkatli bir şekilde gerçekleştiriyor, kendi evlerinde steril bir ortam hazırlamalarına olanak tanıyoruz.

 

Yayınlanan:Genel

Yorumlar (Cevap Yok )

Henüz yorum yok.

Bir Cevap Yazın

Call Now Button
%d blogcu bunu beğendi: