Başakşehir Evde Sağlık Hizmetleri
Bursa Evde Sağlık Hizmetleri

 

Evde sağlık hizmetleri, hastaların kendi yaşam alanlarında ve iş yerlerinde alabilecekleri çeşitli sağlık hizmetlerini kapsar. Tedavi ve takip amaçlı sunulan hizmetler, hastalığın ya da rahatsızlığın evde tedavi edilmesini sağlar. Evde sağlık hizmetleri, koruyucu sağlık hizmetleri sunarak hastaların sağlıklarının korunmasına olanak tanır.

 

Bursa evde sağlık hizmetleri, hastaların hastanede kalma süresini kısaltarak aileleri ve sevdikleri ile daha fazla vakit geçirmesini sağlar. Sağlık profesyonelleri tarafından hastanın ihtiyaçlarına göre özelleştirilen bu hizmetler konforlu bir deneyimi de beraberinde getirir.

 

Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetlerinin nihai amacı hastaların tedavilerini ev ortamında güvenli ve mutlu bir şekilde alabilmelerini sağlamak, iyileşme süreçlerini hızlandırmaktır.

 

Evde Sağlık Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir

Evde sağlık hizmetlerinin avantajları oldukça fazladır. Bursa bölgesinde hizmet vermekte olan firmamız ile iletişime geçerek sağlığınızı koruyabilir, kaliteli bir yaşama adım atabilirsiniz. Evde sağlık hizmetlerinin en önemli avantajları arasında şu maddeleri sıralayabiliriz:

  • Kişiye özel olarak sağlık hizmeti sunulur.
  • Hastanın iyileşme sürecini hızlandırır, hastalık sürecini kısaltır.
  • Hastanede karşılaşılabilecek enfeksiyon riskini en aza indirir.
  • Sağlık harcamalarını azaltır.

 

Evde Sağlık Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir

Evde sağlık hizmetlerinden faydalanabilecek kişiler arasında öncelikle tıbbi bakıma ihtiyaç duyan kişiler, evden dışarı çıkamayacak durumda olan ve yatağa bağımlı (immobil) kişiler yer almaktadır. Pandemi süreciyle birlikte evde sağlık hizmetlerinin kapsamı genişlemiş ve toplumun geneline bu hizmet yaygın hale gelmiştir.

 

Özellikle covid-19 ile hastanelerdeki yoğunluk, evde sağlık hizmetlerinin popülerliğini artırmıştır. Bu hizmet sayesinde hastaların evde tedavi olmaları sağlanarak hastane ziyaretleri en aza indirilir. Aynı zamanda hastaların güvende olmaları sağlanır. Günümüzde birçok tedavi ve tıbbi işlem evde sağlık hizmetleri kapsamında gerçekleştirilebilir. Bunlar arasında gribal enfeksiyon tedavisi, kan tahlilleri, doktor muayeneleri, sonda takma ve çıkarma, yara bakımı, pansuman gibi işlemler yer almaktadır. Hizmet sunulan hastalar arasında çocuklar da yer almaktadır.

 

Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri, Bursa bölgesinde sunduğu hizmetler ile öne çıkmaktadır. Hasta odaklı yaklaşımı ile hastaların isteklerine ve ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek tedavilerini gerçekleştirmektedir. Hastalar bu sayede daha fazla masraf gerektirmeden evde sağlık hizmetlerinden yararlanabilirler. Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri, güncel ve kaliteli tedavilerini hastalara sunarak onların konforunu da ön planda tutmaktadır.

 

Evde Sağlık Hizmetlerinde Maliyet

Evde sağlık hizmetleri fiyatları Bursa bölgesinde firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. Evde sağlık hizmeti almayı düşünen kişiler maliyetleri, ödeme yöntemlerini, sağlık sigortasının bu hizmeti karşılayıp karşılamadığını düşünebilirler. Ülkemizde, evde sağlık hizmetleri genelinde Sağlık Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından ödeme yönteminde yer almamaktadır.

 

Talep edilen tüm evde sağlık hizmetlerinin ödemesi hasta ya da hasta yakını tarafından karşılanmaktadır. Maliyetler tedavi şeklinin türüne ve süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Her tedaviye özgü farklı fiyatlandırma yapıldığından bu konuda net bir fiyat belirtmek mümkün değildir.

Bursa Evde Sağlık Hizmetleri

Bursa Evde Sağlık Hizmetleri

Evde Sağlık Hizmetleri İletişim

Evde sağlık hizmetleri iletişim adı altında Bursa ilinde hizmet veren Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri iletişim konusunda da sizlere kolaylık sağlamaktadır. Evde bakıma ihtiyacı olan hastaların sağlık hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşarak destek olmayı amaçlıyoruz.

 

Sağlık hizmetlerimizden daha detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için +90 507 783 34 19 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlığınız bizim için her şeyden önemlidir ve sizleri iyileştirmek için buradayız. Sağlık hizmetleri iletişimi için bizleri arayabilir, kendinize ve sevdiklerinize en iyi yatırımı yapabilirsiniz. Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri olarak sağlığınızı koruma bizim birinci önceliğimizdir.

 

Evde Serum Hizmeti

Evde serum hizmeti dahilinde Bursa ilinde hizmet veren Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri hastaların durumuna ve ihtiyaçlarına özel olarak serum hizmeti verir. İhtiyacı olan kişilere sağlık profesyonelleri tarafından intravenöz yoldan sıvı tedavisi uygulanır. Serum takma hizmeti genellikle kronik rahatsızlığı olan bireylere, kanser hastalarına, evde bakım hizmeti almaya ihtiyacı olan kişilere, yaşlı bireylere, engelli bireylere verilebilir.

 

Bursa evde serum hizmeti aracılığıyla hastalar firmamız ile iletişime geçerek hastaneye gitmek zorunda kalmadan ihtiyaç duydukları tedaviyi evlerinde alma imkanına sahip olurlar. Bu durum, hastaların konforlu bir ortamda kalarak daha hızlı iyileşmelerini sağlar.

 

Evde Pansuman Hizmeti

Evde pansuman hizmeti, hastaların konforlu bir şekilde tedavi olmasını sağlarken hastaneye gitme zorunluluğunu ortadan kaldırır. Aynı zamanda pansuman işlemlerinin hijyenik olarak gerçekleştirilmesini sağlar. Hastanede oluşabilecek enfeksiyon riskine karşı hastaları korur. Evde pansuman hizmeti Bursa ilinde Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri tarafından gerçekleştirilir. Bir sağlık profesyoneli tarafından hastaların ihtiyaçlarına uygun olarak tedavi planı uygulanır.

 

Bursa evde pansuman hizmeti, hareket kabiliyeti kısıtlanmış olan hastalar, ameliyat sonrası bakıma ihtiyacı olan hastalar, travma sonrası yara bakımı gerektiren hastalar için uygulanabilir. Yaraların temizlenmesi, pansuman malzemelerinin hijyenik bir şekilde uygulanması gibi hizmetler evde pansuman dahilinde gerçekleştirilir.

 

Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri, cerrahi operasyon sonrası ya da bir yaralanmaya bağlı olarak düzenli yapılması gereken bir pansumanı ev ortamında steril olarak gerçekleştirir.

Yayınlanan:Genel

Yorumlar (Cevap Yok )

Henüz yorum yok.

Bir Cevap Yazın

Call Now Button
%d blogcu bunu beğendi: