Fethiye Evde Sağlık Hizmetleri
Fethiye Evde Sağlık Hizmetleri

Fethiye Evde Sağlık Hizmetleri

Evde sağlık hizmetleri, hastanın evinde ya da ofisinde sunulan; var olan hastalığını veya rahatsızlığını tedavi ya da takip etmek amacıyla sunulan çok çeşitli sağlık hizmetleridir. Evde sağlık hizmetleri kapsamında koruyucu sağlık hizmetleri de yer almaktadır. Hastalar evlerinde konforlu bir hizmet alırken hastaneye gitme zorunlulukları da ortadan kalkmış olur.

 

Fethiye evde sağlık hizmetleri hastaların hastaneye yatış sürelerini kısaltarak onların aileleri ile birlikte olmalarını sağlar. Hizmetler çeşitli sağlık hizmeti sağlayıcıları tarafından hastalara sunulur. Evde sağlık hizmetleri adı altında kişinin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilebilir. Sağlık sorunları olan bireyler yaşamlarını daha konforlu hale getirsinler diye mükemmel bir seçenek sunuyoruz: Evde Sağlık Hizmetleri.

Fethiye Evde Sağlık Hizmetleri

Fethiye Evde Sağlık Hizmetleri

Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri olarak amacımız hastaların kendilerini güvende ve mutlu hissettikleri yaşam alanlarında tedavilerinin yapılması ve iyileşme sürecini hızlandırmaktır.

 

Evde Sağlık Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir

Evde sağlık hizmetlerinin avantajları arasında pek çok madde yer almaktadır. Fethiye bölgesinde hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek sağlığınızı koruyabilir, rahat bir yaşama kapı aralayabilirsiniz. Bu tür bir hizmetin en önemli avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kişiye özel sağlık hizmeti sunulur.
  • İyileşme sürecini hızlandırır, hastalık süresini kısaltır.
  • Hastane enfeksiyon riski sıfırlanır.
  • Sağlık harcamalarını azaltır.
Fethiye Evde Sağlık Hizmetleri

Fethiye Evde Sağlık Hizmetleri

Evde Sağlık Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir

Evde sağlık hizmetlerinden yararlanabilecek kişiler öncelikle tıbbi bakıma ihtiyaç duyan, evden dışarı çıkamayacak olan ve yatağa bağımlı hastalar olarak sıralanabilir. Aslında bu hizmetten faydalanan gruplar pandemi öncesinde belli bir kesimi ifade ediyorken pandemi süreciyle birlikte toplumun tamamının bu hizmetten faydalanabildiğini göstermiştir. Covid-19 ile birlikte hastanelerdeki yoğunluk, evde sağlık hizmetlerini popüler hale getirmiştir. Sonraki süreçte de evde sağlık hizmetlerinin sağladığı avantajlar bu hizmetin popülerliğini devam ettirmiştir.

 

Günümüzde hastanede yapılan pek çok işlem, evde sağlık hizmeti kapsamında yer almaktadır. Örneğin; gribal enfeksiyon geçiren hastaya serum tedavisi, kan tahlilleri, doktor muayenesi, sonda takma / çıkarma, yara bakımı, pansuman.. Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri olarak bu hizmetten yararlanan hasta gruplarını sınıflandırmak gerekirse; yaşlılar, kronik hastalığı olanlar (HT, diyabet vb.), alzheimer, immobil hastalar (yatağa bağımlı), ileri dönem kanser hastaları, ameliyat sonrası ve yoğun bakım sonrası tedavisi devam eden hastalardır. Hizmet sunduğumuz hastalar arasında çocuk hastalar da yer almaktadır.

 

Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri, Fethiye bölgesinde verdiği hizmet ile birlikte de ön plana çıkıyor. Hastalarımızın isteklerine ve ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek tedavilerini gerçekleştiriyoruz. Hastaneye daha fazla para harcamadan bütçenizi kendinize ayırabilirsiniz. Hasta odaklı yaklaşımımız ile onlara en güncel ve kaliteli tedavileri sunuyoruz.

Evde Sağlık Hizmetleri Fiyat

Evde sağlık hizmetleri fiyatları Fethiye bölgesinde firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Evde sağlık hizmeti almak istediğinizde bu hizmetin maliyetini, ödemenin ne şekilde olacağını, sağlık sigortasının bu hizmeti karşılayıp karşılamadığını merak ediyorsunuzdur. Ülkemizde evde sağlık hizmetleri SGK tarafından ödeme kapsamında yer almamaktadır. Bu nedenle talep edilen tüm evde sağlık hizmetlerinin ödemesi hasta ve hasta yakını tarafından karşılanmaktadır.

Bu noktada şikayetlere göre tedavi belirlendiği için maliyet de tedaviye göre farklılık göstermektedir.

 

Evde Sağlık Hizmetleri İletişim

Evde sağlık hizmetleri iletişim adı altında Fethiye bölgesinde hizmet veren Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri ile iletişime geçmeniz artık çok kolay. Evde bakıma ihtiyacı olan hastaların sağlık hizmetlerine erişimini hızlı hale getirerek aynı zamanda ailelerini de desteklemek için buradayız.

 

+90 507 783 34 19 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşarak kendinize en iyi yatırımı yapmış olursunuz. Unutmayın, sağlığınız her şeyden daha önemli.

 

 

 

Yayınlanan:Genel

Yorumlar (Cevap Yok )

Henüz yorum yok.

Bir Cevap Yazın

Call Now Button
%d blogcu bunu beğendi: