Atom Serum Uygulaması ve Fiyatları

Atom serum uygulaması, içerisinde bolca vitaminlerin bulunduğu ve adı gibi atom olan serumun vücuda damar yolundan enjekte edilmesi durumudur. Kişinin bağışıklığını güçlendirme rolündedir ve gün boyu zinde hissetmenize yardımcı olur. Atom serumun içerisinde A, B, C vitaminleri çokça bulunduğundan halsizlikten, kırgınlık dediğimiz rahatsızlıktan bizi korur.

Atom serum uygulanırken genellikle evde sağlık hizmetlerinden yardım alınır. Özellikle kış aylarının gelişi ile kişiler bu hizmete çokça ihtiyaç duyarlar. Kişinin kendisi tarafından evde tek başına yapılacak uygulamalardan birisi değildir. Uzman bir sağlık çalışanı tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Kişiye özel olarak hazırlanır ve sık sık uzman doktor tarafından kontrol edilir. Kişi atom serum uygulamasını evde kendisi yaparsa yaşayacağı hatalar enfeksiyona sebep olabilir.

Atom Serum Uygulaması ve Fiyatları

Atom Serum Uygulaması ve Fiyatları

Atom serum uygulaması fiyatları da evde sağlık hizmetlerinde yararlanıldığı takdirde daha uygun olacaktır. Hastanede atom serum uygulaması yaptıran kişilerden ekstra olarak muayene, acil hizmeti, serum ücreti alınır. Hatta bütün bunlara ek olarak yol parası da bu fiyatlandırmalar içerisine girecektir. Evde atom serum uygulamasında ise böyle bir durum söz konusu değildir. Ayrı ayrı tüm detaylardan bir ücret alınmaz, belirli bir hizmetten tek fiyat sizlere sunulur.

 

Vita evde mobil sağlık firmasının müşterileri odaklı sağlık hizmetleri fiyatlandırma konusunda da etkilidir. Sizlerin konforunu ve memnuniyetini düşünerek atom serum takma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Uzman hekimlerimiz yıllardır bu işi layıkıyla yerine getiriyorlar. Fiyatlandırmalar konusunda da müşterilerimizin mutluluğu çok önemlidir. Siz yeter ki isteyin, gerisini Vita evde mobil yapar.

 

Evde Atom Serum Taktırmanın Avantajları

Atom serum uygulamasının avantajları ve faydaları saymakla bitmez. Atom serum sayesinde gün içerisinde kendinizi daha enerjik hissederken aynı zamanda vücudunuzdaki bağışıklık sisteminiz de güçlenme sağlayacaktır. İhtiyaç duyan kişiler istedikleri takdirde atom serum uygulaması hizmetinden yararlanabilirler. Günün sonunda bu hizmeti bir uzman hekimin vermesi oldukça önemlidir. Faydaları

Maddeler halinde şu şekilde sıralanabilir:

 1. Evde atom serum uygulaması konforlu bir işlemdir. Genellikle evde haftada bir kez verilebilir.
 2. Hastaların alerjik durumları kontrol edilerek hazırlanır ve böylece kişiye özel atom serumlardan faydalanmak mümkündür. Bunun sonucunda serum kişinin üzerinde daha etkili olacaktır.
 3. Alerjik semptomlar azalır ve kalıcı çözüm üretilmesi sağlanır.
 4. Evde atom serum uygulaması sayesinde kişiler hastaneye gitme durumundaki oluşacak masraflardan kaçınabilirler. Bu nedenle daha masrafsız bir yöntem olarak kabul edilir.
 5. Hastane yerine evde serum uygulaması yaptıran kişiler hastanede oluşabilecek enfeksiyonlara karşı kendilerini koruma altına alabilirler.
 6. Evde atom serum uygulaması uzun vadede daha tasarruflu olacaktır.
 7. Uzun süreli kullanıma açıktır ve bu nedenle çok güvenilir bir yöntemdir.

 

Atom Serum İçeriği Nedir

Atom serum uygulamasının faydaları oldukça fazladır. İçeriğinde de insan yararına bol miktarda yararı dokunan vitaminler vardır. Bu içerikler tüm atom serumlarda neredeyse aynıdır fakat bazen markaya göre ufak değişiklikler gösterebilir. Atom serum içeriği şu şekilde sıralanabilir:

 • Bol miktarda B vitamini
 • C vitamini
 • A vitamini
 • Eklem ağrıları için ağrı kesici
 • Sakinleştirici
 • Anti alerjik ilaçlar
 • Antibiyotik

 

Vita evde mobil sağlık merkezinin atom serum uygulaması sizlere kaliteli bir şekilde sunularak kendinizi gün içerisinde daha dinç hissetmenizi sağlar. Atom serum hazırlığını uzman hekimler ile sizlere sunuyoruz. Günlük hayatınızda, hastalıklarınızın iyileştiği anda sizlere hizmet sunmaktan son derece mutlu olacağız. Atom serum uygulamasından en iyi şekilde faydalanmak isteyen kişiler Vita evde mobil sağlık firmasına başvurabilirler ve iletişime geçebilirler. Siz hayal edin, bizler uygulayalım.

 

 

 

 

 

 

Yayınlanan:Genel

Yorumlar (Cevap Yok )

Henüz yorum yok.

Bir Cevap Yazın

Call Now Button
%d