Kadıköy Evde Yüksek Doz C Vitamini Hizmeti
İstanbul Yüksek Doz C Vitamini Nedir

C vitamini vücudumuzdaki biyolojik aktivitelerin doğru bir şekilde çalışması için gerekli olan en önemli vitaminlerden birisidir. Bir diğer ismi ascorbic asittir ve suda çözünen bir vitamin şeklidir. Bu şekliyle de diğer vitaminlere nazran vücutta çok uzun süre depolanmaz ve fazlası vücuttan atılır. İnsan vücudunda üretilen bir vitamin değildir ve diğer besinler ile vücuda girişi sağlanır. Bitkilerde, turunçgillerde ve bazı sebzelerde doğal olarak bulunur.

Yüksek Doz C Vitamini Nedir?

Yüksek Doz C Vitamini Nedir?

İstanbul yüksek doz c vitamini, damar yolu ile vücuda aktarılır. Ağızdan alınan c vitamininden çok daha yüksek dozda vücutta infüzyon halinde yavaş yavaş verilebilir. Yüksek doz C vitamininin günlük olarak alınması gereken miktar kadınlar için 75 mg, erkekler için ise 90 mg’dır. Uzman hekim kontrolünde verilmesi gereken vitamin, kişinin özel ihtiyaçlarına göre yüksek dozda da verilebilir.

 

Vita mobil evde sağlık merkezi, çalışmalarını yürüttüğü her alanda uzmanlaştığı gibi bu alanda da yeterince uzmandır. Deneyimli ve uzman sağlık personellerimiz tarafından bu süreç yönetilmekte olup hastaların ihtiyaçlarına yönelik en uygun tedaviyi gerçekleştiririz. İstanbul yüksek doz C vitamini uygulamasını da Vita mobil evde sağlık firmamızdan kolaylıkla ve sağlıkla yaptırabilirsiniz.

 

İstanbul Yüksek Doz C Vitamini Takviyesi

İstanbul yüksek doz C vitamini takviyesi bağışıklık sistemine olumlu yönde katkı sağlayarak vücudunuzun güçlenmesine yardımcı olur. Güçlü bir antioksidan olmasının yanı sıra vücutta oluşacak serbest radikallerin temizlenmesinde önemli rol oynar. Bazı hastalıkların tedavisinde de destek amaçlı kullanılabilir.

 

Damar yolu ile alınabilen bu C vitamini takviyesi genellikle intravenöz yolla verilir. Bu oldukça ciddi ve tıbbi bir işlem olduğundan uzman doktorlar tarafından uygulanması önerilir. Normal bir C vitamini takviyesine nazaran daha yüksek dozda verilebilir fakat bu işlemin de doktor kontrolünde yapılması gerekir. Bu takviyeler, özellikle kanser tedavisi sırasında kullanılabilir.

 

C vitamini takviyeleri alırken doktor kontrolüne uymak ve günde gereğinden fazla takviyeye başvurmamak gerekir. Bu yolun sonunda yüksek dozda C vitamini takviyesinin de bazı yan etkileri olabilir. Bu etkiler arasında mide bulantısı, karın ağrısı, ishal sayılabilir.

 

İstanbul Damardan Yüksek Doz C Vitamini Tedavisi

İstanbul damardan yüksek doz C vitamini tedavisi genellikle diğer c vitamini takviyelerine nazaran daha hızlı etki gösterir. Bu tedavi uygulanırken alınacak herhangi bir karar uzman bir doktor tarafından verilmelidir. Ayrıca, bu tedavinin yararları ve riskleri hakkında da kapsamlı bir bilgi almak en doğrusu olacaktır.

Ascorbic asit ismi ile de anılan yüksek dozda c vitamini, vücuttaki pek çok önemli işlevi yerine getirir. Bağışıklık güçlendirmesinin yanı sıra demir mineralinin bağırsaklardan emilimini kolaylaştırarak demir eksikliğinin giderilmesine yardımcı olur. Vücuttaki bütün dokuların gelişiminde ve onarımında oldukça gerekli bir vitamindir. Ayrıca vücuttaki yara iyileşiminin hızlanmasında da etkili bir rol oynar.

 

Kanser hastalarının tedavisine destek amaçlı kullanılır, bakteriyel enfeksiyonlar, eklem hastalıkları, viral enfeksiyonlar, kronik idrar yolu enfeksiyonları gibi çeşitli hastalıkların tedavisinde önemli bir rol oynar. Yüksek dozda alınmaması gerekir ve böylece tüm yan etkilerden korunabilirsiniz.

 

Vita mobil evde sağlık merkezinde uzman doktorlar eşliğinde yüksek doz C vitamini takviyesini alabilirsiniz. Virüslere karşı son derece etkili olan C vitamini bağışıklık sistemini güçlendirecektir. Vita mobil evde sağlık merkezi son derece güvenilir ve steril bir ortamdır. Vücudunuzun hastalıklardan korunması için yıllardır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Siz hastalarımızın iyiliğini düşünerek tüm gerekli yardımları hazırladık. Siz isteyin, biz yapalım. Üstelik sizlerin konfor alanını hiç bozmadan.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yayınlanan:Genel

Yorumlar (One Response )

Bir Cevap Yazın

Call Now Button
%d blogcu bunu beğendi: