Atom Serum Nasıl Kullanılır? Kendimiz Uygulayabilir Miyiz?

Atom serumu, içerisinde bolca zengin vitaminlerin bulunduğu bir serumdur. Kişinin  bağışıklığını güçlendirerek gün içerisinde kendini daha zinde hissetmesine yardımcı olur. Atom serumun içeriğindeki ilaçlar ihtiyacı olan kişileri grip hastalığından, viral enfeksiyonlardan, salgın hastalıklardan korur. Kış aylarının gelişi ile beraber ve özellikle de mevsim değişikliklerinde atom serumu kullanılır.

Atom Serum Nasıl Kullanılır?  Kendimiz Uygulayabilir Miyiz?

Atom Serum Nasıl Kullanılır? Kendimiz Uygulayabilir Miyiz?

Atom serumları uygulanırken genellikle evde sağlık hizmetlerine başvurulur. Vita evde mobil sağlık merkezinin evde sağlık hizmeti veren sağlık personelleri tarafınca atom serum uygulaması kaliteli bir şekilde gerçekleştirilir. Serum takma işlemleri alanında uzman ve sertifikalı hekimler tarafından sizlere sunulur. Evde serum takma işlemi tarafımızca yıllardır defalarca kez yapılıyor ve müşteri memnuniyeti bu hususta bizim olmazsa olmazımız. Sahada çalışan uzman hekimlerimiz işinde gereken tecrübeye ulaşmış kişilerdir.

 

Atom serumu uygulaması kişinin kendisi tarafından evde tek başına yapılabilecek bir uygulama yöntemi değildir. Atom serum  uygulaması, uzman bir sağlık çalışanı tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Kişiye özel olarak hazırlanan atom serum takma işlemi sık sık doktor ziyareti ile birlikte yapılır. Bu işlemi uygularken kişi evde kendisi yaparsa yanlış dozaj ve sterilizasyon eksikliği gibi hatalar yaşayabilir. Bu hatalar enfeksiyon riskini çoğaltarak ciddi yan etkilere yol açabilir.

 

Kısacası atom serum uygulaması sadece eğitimli bir uzman tarafından uygulanmalıdır. Atom serum tedavisi hakkında daha fazla bilgi almak isteyen kişileri tecrübeli uzman doktorlarımızın kollarına  bekliyoruz. Vita evde mobil sağlık hayata karşı dayanıklı kalma mücadelenizde her zaman sizin yanınızda.

 

Atom Serum Kullanma ve Takma Aşamaları

Atom serumları kişileri günlük hayatında daha zinde hissetmelerine yardımcı olacak bir tedavi şeklidir. Atom serumu takma işlemi şu adımlarla gerçekleştirilebilir:

  1. Atom serumu kişinin doktoru tarafından kişiye özel olarak hazırlanır.
  2. Hastanın kullanılacak vitamine karşı alerjisinin olup olmadığı kontrol edilmelidir.
  3. İlaçlar ve sıvılar kullanılmadan önce mutlaka son kullanma tarihi kontrol edilmelidir.
  4. Vitaminin uygulanma düzeyi ve hangi formatta uygulanması gerektiği uzman hemşire tarafından güzel bir şekilde bilinmelidir.
  5. Damar yolunun sabit olduğundan çokça emin olunmalıdır.

 

Evde Atom Serum Takma Hizmeti

Atom serum halk arasında sarı serum olarak da anılmaktadır. Birçok derde deva olan atom serum kişiyi hastalıklarından korumaya, olası hastalıklara karşı tedbir aldırmaya, bağışıklık sistemini güçlendirerek hayata karşı daha dirençli olmasına yarar. Damar yolu ile enjekte edilen atom serum sayesinde vücudun vitamin ihtiyacını karşılayabilir ve daha dirayetli bir vücuda sahip olabilirsiniz.

 

Aynı zamanda kişinin eklem ağrılarını dindirecek olan atom serum görüldüğü üzere çok yönlü bir vitamindir. Bu yüzden de atom serum denilmesi çok normaldir. Sarı serum adının verilmesinin sebebi ise içeriğinde bulunan B vitamininin verdiği sarı renkten kaynaklanır. Kişi daha kısa sürede kendisini toparlar ve ayağa kalkar. Özellikle ağız yolu ile ilaç ya da vitamin alma olasılığı olmayan kişilerin çoğu zaman ilk tercih sebebi damar yolu ile alınan atom serumdur.

 

Evde atom serum takma işlemi ev konforunda bulunmak isteyen neredeyse tüm insanlara uygulanır. Hamileler ve emziren kadınlar, kronik rahatsızlığı olan insanlar doktoruna danışmadan bu hizmeti almamalıdır. Vücudun kaybettiği sıvı dengesini ve vitaminleri geri kazanmak için evde atom serum hizmeti alınır.

 

Evde atom serum takma uygulamasını hastanede ücret olarak da daha pahalı bir ücrete yaptırabilirsiniz. Muayene, serum, acil ücretleri ve hatta yol ücreti de buna dahil ediliyor. Evde atom serum takma işleminde ise böyle bir ayrım yoktur. Uzman hekimler kişinin evine gelerek bu hizmeti ve tedaviyi gerçekleştirirler. Ayrı ayrı tüm detaylardan ve aşamalardan hizmet ücreti alınmaz. Size belirli bir ücret söylenir ve atom serum takma tedavisi bu ücrete uygun olarak gerçekleştirilir.

 

Vita mobil evde sağlık firması, sizlerin konforunu ve memnuniyetini düşünerek atom serum takma işlemini gerçekleştirmektedir. Alanında uzman ve sertifikalı hekimler sayesinde bu işlem titiz bir şekilde gerçekleştirilir. Uzman hekimlerimiz yıllardır bu işlemi gerçekleştiriyorlar ve defalarca kez atom serum takma işlemini insanlara sunmuşlardır. Sizler de atom serum takma işleminden faydalanmak istiyorsanız bizlere bu konuda son derece güvenebilirsiniz. Siz yeter ki isteyin, bizler sizin ayağınıza geliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

Yayınlanan:Genel

Yorumlar (Cevap Yok )

Henüz yorum yok.

Bir Cevap Yazın

Call Now Button
%d blogcu bunu beğendi: