Atom Serum Nedir? Ne İşe Yarar?
Atom Serum Nedir? Ne İşe Yarar?

Mevsim değişikliklerinde, stresli bir yaşam tarzında, yetersiz beslenmede, enerji eksikliğinde ya da en ciddi zamanlarda soğuk algınlığı durumunda ilaçlara başvurabiliriz. Toparlanmaya ihtiyacımız olduğu dönemlerde vitaminlere, ilaçlara ihtiyacımız olacak. Bunlardan birisi de atom serumdur. Atom serum sayesinde vücudunuz istenilen zindeliğe ve enerjiye gün içerisinde ulaşım sağlayacaktır.

 

Özellikle grip, influenza, covid-19, soğuk algınlığı gibi nedenlerden dolayı yaşanan halsizlikten ya da iştahsızlıktan korunmak için atom serum kullanılmaktadır. Atom serumun içerisinde A, B, C vitaminleri bulunduğu için adı üzerinde tam bir atom bombadır. Atom serum sayesinde bağışıklığınız güçlenerek gün içerisinde kendinizi daha zinde hissedeceksiniz.

 

Atom serum halk arasında sarı serum ismiyle de anılmaktadır. Hasta olacağınızı hissettiğiniz zaman hastaneye gitmeden önce atom serum kullanarak tüm tedbirleri alabilirsiniz. Soğuk algınlığı olan kişilerin çokça kullanılması önerilir. Bunun haricinde eklem ağrıları olan kişiler de atom seruma başvurabilir ve içerisindeki ağrı kesicilerden faydalanabilir.

 

Atom serum sizlere A, B, C vitaminleri ile ağrı kesici vitaminleri de sunar ve günlük hayatınızda yaşam kalitenizi yükseltir. Vücuda faydaları saymakla bitmeyen atom serumu Vita evde mobil sağlık merkezimizde rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Kış mevsimlerinde, mevsim geçişlerinde hayatınızın akışını bozmadan keyifle vakit geçirmeniz için yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Atom Serum Nedir? Ne İşe Yarar?

Atom Serum Nedir? Ne İşe Yarar?

Atom Serum İçeriğinde Neler Var

Atom serumun faydaları saymakla bitmez. İçeriğinde de insan yararına bol miktarda fayda sağlayan vitaminler bulunuyor. Bu içerikler marka ve ürün çeşidine göre belirlenir. Atom serum içerisinde genellikle bulunan vitaminler şu şekilde sıralanabilir:

 1. Bol ve zengin B vitamini
 2. C vitamini
 3. Ağrı kesici
 4. Sakinleştirici
 5. Anti alerjik ilaç
 6. Antibiyotik

 

Atom serumun içerisinde bulunan ilaçlar viral enfeksiyonlara, salgın hastalıklara ve özellikle gribe karşı oldukça iyi koruma niteliğindedir. Bağışıklık güçlendirici son derece kuvvetli bir serum çeşididir. Atom serumların uzman hekim kontrolünde yapılması ve güvenli bir şekilde takip edilmesi gerekir.

 

Atom Serumu Kimler Kullanabilir

Atom serumları genellikle birçok kişi için uygulanabilen vitamin çeşidi olsa da bazı kişiler için uygun olmayabilir. Atom serumu kullanımına başvurmadan önce kişilerin uzman hekimlere danışması gerekir. Atom serumları genellikle şu kişiler için önerilir:

 • Mevsim değişikliklerinde ya da soğuk havalarda meydana çıkan grip hastalıklarına yakalanmış olan kişiler.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyen kişiler.
 • Gün içerisinde zinde hissetmek isteyen kişiler.
 • Covid-19 gibi virüslere karşı dayanıklı olmak isteyen kişiler.

 

Ancak bazı durumlarda atom serumu kullanmamak ya da uzman kontrolünde kullanmak gerekebilir. Bu kişilerin herhangi bir vitamin ya da ilaç tedavisine başlamadan önce diğer insanlara nazaran daha dikkatli davranması gerekir. Bu durumu yaşayabilecek kişiler şu şekilde sıralanabilir:

 1. Şiddetli kalp veya akciğer hastalığı olanlar
 2. Bazı ilaçlara veya vitaminlere karşı alerjisi olanlar
 3. Hamile ya da emziren kadınlar

 

Evde Atom Serumu Taktırmanın Avantajları

Atom serumunun faydaları ve avantajları oldukça fazladır. İnsanlar ihtiyaç duyduklarında atom serumu gönül rahatlığıyla yaptırabilirler. Bunun için önceden bir uzman hekimle görüşülmesine çok dikkat edilmelidir. Evde atom serum taktırmanın avantajları da şu şekilde sıralanabilir:

 • Evde atom serumu taktırmak rahatlığı da beraberinde getirir. Atom serumları evde genellikle haftada bir kez verilebilir.
 • Atom serumlar hastaların spesifik alerjilerine göre hazırlanır. Evde takılan atom serum kişiye özeldir ve daha etkili olmasını sağlar.
 • Atom serum, alerjik semptomları azaltmaya yardımcı olur ve bu semptomlara kalıcı çözüm üretmeyi sağlar.
 • Atom serum tedavisi daha uzun vadeli bir tasarruf sağlayabilir.
 • Atom serum tedavisi birçok yıllık araştırmaya dayanarak uzun süre kullanıma açıktır. Bu nedenle oldukça güvenilir bir yöntemdir.
 • Evde atom serum taktıran kişiler hastaneye gitme masraflarını dert etmezler ve ayrıca zamandan da tasarruf yaparlar.
 • Evde atom serum taktıran kişiler hastaneye gitmedikleri için dışarıdan gelecek enfeksiyon risklerine karşı kendilerini koruma altına alırlar.

 

Vita evde mobil sağlık merkezi, atom serumu evde sizlere sunarak gün içerisinde kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar. Atom serum hazırlığını sizler için en uygun şekilde gerçekleştirip sunuyoruz. Günlük hayatınızda, hastalıklarınızın iyileştiği dönemde ve en önemlisi siz kendinizi daha zinde hissederken biz yanınızda olacağız. Atom serum taktırmak isteyen kişilerin Vita evde mobil sağlık merkezlerine ulaşım sağlayarak bu hizmetten yararlanmaları bizleri gururlandıracaktır.

Yayınlanan:Genel

Yorumlar (Cevap Yok )

Henüz yorum yok.

Bir Cevap Yazın

Call Now Button
%d blogcu bunu beğendi: